Volunteer Line-Up for the Tega Cay AWAY Meet
Monday, June 17th, 2019, starts @ 5:45pm 

Stroke/Turn Judges
Head Judge - Jay Purves
    First Half
    1. Holly Armstrong 
    2. Brian Wade
    Second Half:  
    1. Rich Neely
    2. Jason Alizzi
    Clerk of Course Assistants (@ gate)
    1. Michele McDowell
    2. Louise Bancroft
    3. Kathryn McNeil
    4. Kate Stanton 
    Ribbon Writers
    1. Catherine Lindgren
    2. Jessica Neely (Back-Up)
    3. Jennifer Tilley
    Computer Operations/Score 
    1. Lane Bennett
    2. Carr Bennett
    AWAY Meet Set-Up Organizer
    Transport & Set-Up tents w/ Age-Group Signs
    MUST arrive by 4:00pm
    1. Tiffany M. Kirk - N/A
    2. Susan Azor - N/A
    3. Donia Hammel - N/A
    4. Brandy Howard - N/A
    Back-Up/Fill-In as needed...
    1. Julie Key - Timer
    **MEDLEY RELAY SHARK RANGLERS
    Will assist with line-up for Events 1-4 (& Free Relays)
    1. Amy Segars (asked)
    2. Jennifer Tilley (asked)
    3. Jenn Houck
    TEAM PHOTOGRAPHER
    1. Lydia Smith
    U6 Girls Shark Ranglers 
    1. Desiree Judy
    2. Erica Iverstine 
    3. Laura Hahn
    4. Luci Vaden
    U6 Boys Shark Ranglers 
    1. Kristen Dineen
    2. James Lawrence
    3. Katie Osborne
    4. Erin Birch
    5. Roopa Eitzenberger
    7/8 Girls Shark Ranglers 
    1. Jennifer Basara 
    2. Beth Davis
    3. Erin Bickle
    4. Susan Syphard
    7/8 Boys Shark Ranglers
    1. Kara Szot
    2. Sharon Ziel 
    3. Sarah Ohar
    4. Lauren Lebioda
    9/10 Girls Shark Ranglers 
    1. Jennifer Touchstone
    2. Stephanie Hunter
    3. Jessica Bennett
    4. Nena White
    9/10 Boys Shark Ranglers
    1. Jenn Davis
    2. Melissa Martin
    3. Laura Alizzi
    4. Ann Alofsin
    11/12 Girls Shark Ranglers
    1. Kate Romberger 
    2. Jackie Zinn 
    3. Amy Fronczkiewicz





    Timers 1st/2nd/Both Halves
    (Need 6 Timers/Half)
    FIRST HALF
    1. Hope Moss
    2. Julie McKinney
    3. Bryan Ziel
    4. Rob Watson 
    5. Chasity Watson 
    6. Leslie Ammon
    7. Christine Huston - Back-Up
    8. Maureen Hahn - Back-Up
    SECOND HALF
    1.  Jessica Stephens
    2. Karen Smith
    3. Lacie/Rankin Chapman
    4. Kelly Reiger
    5. Malea Habbal
    6. Melanie Bundy 
    7. Christine Huston - Back-Up
    8. Maureen Hahn - Back-Up
    Meet Clean-Up
    1.  David Coursey
    2.  Brigit Prikker (asked)
    Volunteer Coordinator
    1. Jessica Neely (704) 582-3275
    8 & Under Head Shark Rangler
    1. Amy Thomas (828) 773-4471
    11/12 Boys Shark Ranglers
      1. Kristin Clark 
      2. Shannon Pinti
      13 & Up Shark Ranglers
        1. Megan Bobak
        2. Casey Augustine
        3. Karen Grohregin 
        4. Aimee Balfour